Meny

Om oss

 

I over 60 år har våre eiere produsert møbler i Sykkylven på nordvestkysten av Norge.
De har lange tradisjoner for å selge veletablerte merkenavn og kjente produkter over hele verden.
Skandinavisk design, effektiv produksjon og produkter i høy kvalitet er arven vi har fått å forvalte.

Alle Violante møbler er produsert på vår fabrikk i Estland. Med vår norske kulturarv kan vi tilby en fullverdig
møbelkolleksjon til prisbevisste kunder. Møblene blir produsert etter skandinaviske kvalitetskrav og
logistikken er styrt fra Norge. For å møte kresne butikkunders behov har vi gått gjennom all logistikk
med lykt og lupe – fra materialutvalg til pakking, transport, leveringstider og butikkoppfølging.

 

Velkommen til oss i Violante Møbler

 

Administrasjon Violante:

Kjell Maberg
Salgssjef
+47 97 13 83 50
kjell.maberg@violante.no

 

Stig R. Sandnes
Salgsrepresentant Vestlandet/Trøndelag
+47 40 00 86 08
stig.sandnes@violante.no


Ole R. Bakke
Salgsrepresentant Østlandet

​+47 90 01 18 47
ole.bakke@violante.no


Rune Solheim
Salgsrepresentant Nord-Norge
+47 99 35 82 41
rune.solheim@brunstad.no


Magnus Skogs
Salgsrepresentant Sverige
+46 70 96 64 522
magnus.skogs@offent.se


Mattias Unander
Salgsrepresentant Sverige
+46 70 21 07 676
mattias@unanderagenturer.se

 

Bjarne Holst Jensen
Salgsrepresentant Danmark
+45 40 56 56 57
bjarne.holst@brunstad.dk

  




 

 

Fabrikkadresse:

Violante Mööbel OÜ

Tamme küla, 78403 Raplamaa, Estland

Tlf: +372 48 90 760

Fax: +372 48 90 765

E-post: info@violante.ee